BAŞKAN ÖZALP DEĞERLENDİRME VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

07 Ekim 2022 17:05 Vize Belediyesi 179

Belediye Başkanımız Ercan ÖZALP ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından 41 Aylık hizmet süresine ilişkin Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

‘’Dolu Dolu 41 Ay’’ konulu toplantı 02 Ekim 2022 Pazar günü saat 14.00’da Belediye Parkında yapıldı. Katılımın yoğun olduğu toplantıda Başkan ÖZALP bugüne kadar gerçekleştirilen ve planlanan hizmetleri halka anlattı. Ardından katılımcılara da söz hakkı verilerek soru cevap bölümüne geçildi. Sakin Şehir ilçemiz için halktan gelen talep ve öneriler değerlendirilerek Belediye Başkanımız Ercan ÖZALP tarafından tek tek cevaplandırıldı.

Düzenlenen halk toplantısından duyulan memnuniyet dile getirilerek ilçemiz için çok daha güzel günlerde biraraya gelineceği belirtildi. Toplantının sonunda Başkan ÖZALP katılımcılara çok teşekkür ederek Güzel ilçemiz VİZE için elimizden ne geliyorsa yapacağımızı söyledi.

Başkan ÖZALP; 2024 yılında yapılacak olan Belediye Başkanlık seçimlerinde yeniden aday olacağını söyleyip hepbirlikte daha nice başarılara imza atacağımızı belirterek herkese güzel ve sağlıklı günler diledi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.