Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

31 Mart 2019 ve 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Vize Belediye Başkanı olarak seçilmiş ve halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek için devraldığımız görevimizde ilçemizi hak ettiği noktaya çıkarmak öncelikli hedefimizdir.

Belediye olarak ilçemizin gelişim seviyesini ve halkımızın yaşam kalitesini sürekli artırmak amacıyla çeşitli etkinliklerde ve faaliyetlerde bulunarak Vize Belediyesi’nin Belediyecilikte öncü ve örnek olmasına katkı sağlamak vizyonumuzdur.

Belediyelerin temel görevleri arasında yer alan su, kanalizasyon, yol, temizlik işleri, yanı sıra sosyal ve ekonomik açıdan kalkınabilmesi, halkın refah düzeyinin artırılması, istihdam alanları sunulması gibi sorunlara da çözümler arama görevlerimiz arasındadır. Halkımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi, modern, çağdaş ve standartları yüksek bir ilçede yaşatmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

İkinci dönem Belediye Başkanlığı görevim sürecinde de siz değerli halkımızın destekleri ile ilçemizi hep birlikte gelişmiş bir ilçe haline getireceğiz. Belediyemizin çalışmalarına katkı ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

 

Sevgi ve saygılarımla

Ercan ÖZALP

Vize Belediye Başkanı